13.09.2019 na targach drzewnych Drema w Poznaniu miał miejsce finał konkursu Wyczarowane z Drewna. W konkursie brali udział uczniowie z całej Polski. Nasza szkoła reprezentowana była przez Dominika Klawikowskiego, Pawła Labudę, Dawida Perzanowskiego i Tomasza Rohdę. Tegorocznym zwycięzcą został Paweł, a praca Tomasza została wyróżniona. Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody, a nasza szkołą otrzymała szlifierkę długotaśmową PBH BASSET 100 o wartości 14 000 zł i bon na zakupy.

2 września uczniowie Niepublicznej Szkoły Rzemiosła rozpoczęli nowy rok szkolny. Spotkanie ze szkołą poprzedziła msza święta w kościele św. Leona w Wejherowie                   w intencji młodzieży, nauczycieli, wychowawców oraz pracowników szkoły.

Apel inauguracyjny tradycyjnie zgromadził uczniów, nauczycieli oraz przedstawicieli organu prowadzącego z p. Brunonem Gajewskim -prezesem CMiŚP w Wejherowie na czele. Spotkaniu przewodniczyła p. Iwona Chrzanowska Drewa - dyrektor szkoły, która w krótkim przemówieniu powitała zgromadzoną młodzież, zwłaszcza pierwszoklasistów, oraz życzyła wszystkim zapału do pracy i wielu sukcesów                                    w nowym roku szkolnym. Do życzeń dołączył również prezes Cechu -p. Brunon Gajewski, wyrażając jednocześnie swoją radość ze spotkania z tak liczną grupą młodych adeptów rzemiosła.

Po oficjalnej części uroczystości uczniowie spotkali się w klasach ze swoimi wychowawcami, a następnie z nadzieją w sercu na dobry rok udali się do domu, by cieszyć się ostatnimi chwilami lata.

JSN Solid is designed by JoomlaShine.com