W dniach 27-28.11.2018 roku w hali sportowej Powiatowego Zespołu Szkół nr 4 w Wejherowie, odbyła się Powiatowa Licealiada w Piłce Ręcznej Chłopców. Pierwszy dzień zmagań rozegrał się w 2 grupach. Reprezentacja naszej szkoły zdobyła II miejsce w grupie - wygrywając z drużyną PZS nr 1 Rumia 13-8 oraz PZS nr 1 Wejherowo 9-8 tym samym wyeliminowaliśmy te drużyny z dalszych rozgrywek. Ulegliśmy jedynie drużynie PZS nr 4 w Wejherowie, która od początku była liderem i wygrała zawody. W ścisłym finale wystąpiły cztery najlepsze drużyny wyłonione po wcześniej rozegranych eliminacjach. Walczyliśmy do samego końca, każdy mecz był na 100 % możliwości. Z dumą możemy powiedzieć, że jesteśmy 4 zespołem w powiecie Wejherowskim. W rywalizacji wzięło udział ponad 110 zawodników z całego Powiatu Wejherowskiego. Zwycięzcą turnieju została drużyna Powiatowego Zespołu Szkół nr 4 w Wejherowie, która obroniła tytuł wywalczony przed rokiem. Wyniki I miejsce – Powiatowy Zespół Szkół nr 4 w Wejherowie II miejsce – Powiatowy Zespół Szkół nr 2 w Wejherowie III miejsce – Powiatowy Zespół Szkół nr 3 w Wejherowie IV miejsce – Niepubliczna Szkoła Rzemiosła w Wejherowie V miejsce – Powiatowy Zespół Szkół nr 1 w Wejherowie VI miejsce – Powiatowy Zespół Szkół w Redzie VII miejsce – Powiatowy Zespół Szkół nr 1 w Rumi VIII miejsce – Powiatowy Zespół Szkół nr 2 w Rumi

 

  

Szukaj

Kto Online

Odwiedza nas 26 gości oraz 0 użytkowników.

0153336
Copyright www.szkola.cechwejherowo.pl 2010-2018