W dniu 4 lutego 2019 r. odbyła się II edycja konkursu szkolnego "Moja firma". W wyniku przeprowadzenia wstępnej analizy biznesplanów tj. I etapu konkursu, komisja wyłoniła 10 zespołów, które wzięły udział w II etapie konkursu. W II etapie konkursu, jury oceniło prace pod względem uwzględnienia elementów obowiązkowych w biznesplanach, przejrzystości dokumentu i prezentacji danych oraz realności wdrożenia pomysłu na działalność na terenie gminy Wejherowo. W drugiej części finału, każdy zespół miał za zadanie wykonanie testu z zakresu przedsiębiorczości składającego się z 30 pytań.
 
Wyniki konkursu "Moja Firma" są następujące:
I miejsce – Schmidt Maciej, Skrzypczak Maciej (klasa 3F)
II miejsce – Drawc Weronika, Miotk Marlena, Peryt Natalia (klasa 3A)
III miejsce – Masacz Angelika, Pozańska Natalia, Sikora Julia (klasa 2A)
 
Serdeczne podziękowania za zaangażowanie w życie szkoły składamy na ręce komisji konkursowej: p. Moniki Kreczmer (Kaszubski Bank Spółdzielczy) i p. Anny Garstki.
 

Szukaj

Kto Online

Odwiedza nas 47 gości oraz 0 użytkowników.

0153351
Copyright www.szkola.cechwejherowo.pl 2010-2018