18.11.2020 młodzież Naszej Szkoły uczestniczyła w spotkaniu on-line pt. "Kierunek: przedsiębiorczość. Kompetencje jutra zdobywaj już dziś"

Spotkanie zostało zorganizowane przez WUP w Gdańsku z okazji Pomorskich Dni Przedsiębiorczości.
Uczniowie dowiedzieli się: jak kreatywnie rozwiązywać problemy, dlaczego technologie cyfrowe są także dla humanistów, po co „umysłom ścisłym” wiedza humanistyczna, jak budować dobre relacje z ludźmi oraz czy każdy musi być liderem w grupie. Uczniowie mogli spotkać się wirtualnie z Przemysławem Staroniem (nauczycielem roku 2018) oraz przedsiębiorcami m.in. Michałem Matysiak oraz Adamem Drzewickim (twórcą kanału Matura To Bzdura na YT). Organizatorem tej wartościowej lekcji była pani Joanna Pallach?