4.11.2021 odbyły się w naszej szkole konkursy z okazji Dnia Piżamy i Dnia Jesieni.
Odpowiedzieliśmy na zaproszenie Fundacji Gdy liczy się czas i przyszliśmy w tym dniu do szkoły w piżamach. Z okazji Dnia Piżamy w naszej szkole odbył się konkurs - wybór Miss i Mistera Piżamy. Pokaz mody piżamowej poprzedzony został rozmową edukacyjną. Dla wielu podopiecznych fundacji piżama stała się nieodłączną częścią codzienności. To, co dla nas jest związane z odpoczynkiem i spokojem, dla innych jest symbolem walki o zdrowie i życie.
W ramach zbiórki pieniędzy na Fundację Gdy liczy się czas odbyła się sprzedaż wypieków naszych szkolnych kucharzy. Dochód ze sprzedaży został przekazany na konto Fundacji i tym samym udało się choć odrobinę wesprzeć dziecięce oddziały onkologiczne.
Z okazji Dnia Jesieni odbył się klasowy konkurs na najpiękniej - w klimacie jesiennym - przystrojoną salę. Szkolne Jury po intensywnych obradach wyłoniło zwycięzców:
I miejsce - klasa II C
II miejsce - klasa II D
III miejsce - klasa II B
Wszyscy uczestnicy konkursów zostali nagrodzeni. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy! Zapraszamy naszych uczniów do aktywnego udziału w kolejnych konkursach.
Każdemu kto wsparł Fundację, okazał swoje zaangażowanie i pomoc w zorganizowaniu Dnia Piżamy i Dnia Jesieni bardzo dziękujemy!