Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2024/2025 w Niepublicznej Szkole Rzemiosła im. św. Józefa w Wejherowie ✨
Dziś nasza szkoła tętniła radością i nadzieją na nowy rok pełen wyzwań i sukcesów! Podczas uroczystości mieliśmy zaszczyt gościć wyjątkowych przedstawicieli rzemiosła: Starszego Cechu Pana Ryszarda Pionka, Podstarszego Cechu Pana Gerarda Pobłockiego, Członka Zarządu Cechu Pana Adama Stubę oraz Dyrektora biura Cechu Pana Krzysztofa Seroczyńskiego. ?
Nasi uczniowie usłyszeli inspirujące słowa o łączeniu teorii zdobywanej w szkole z bezcenną praktyką w zakładach rzemieślniczych. To właśnie ta synergia sprawia, że młodzi rzemieślnicy z każdym dniem stają się coraz bardziej kompetentni, gotowi do podjęcia wyzwań, jakie stawia przed nimi przyszłość. ?✂️?️
Dziękujemy wszystkim obecnym za udział w tym ważnym dniu! Życzymy naszym uczniom owocnej nauki, pełnej pasji do rzemiosła oraz nieustającej motywacji do rozwijania swoich talentów! ?